onascala

ul. Kanonicza nr 15

Restauracja Sztuka w Krakowie

Jedna z najstarszych ulic w Krakowie, tuż obok Wawelu. Kanonicza 15. Ten adres jest już dobrze znany, bowiem to tutaj od ponad 2 lat działa wielokrotnie nagradzana Art restauracja specjalizująca się w nowoczesnej, fine diningowej polskiej kuchni.

Nadszedł teraz czas, aby stworzyć nowe miejsce. Po zakończeniu remontu kamienicy, Art restauracja znalazła swoje miejsce w wyjątkowych salach zlokalizowanych na 1 piętrze. Miejsce na parterze budynku zajęła nowa restauracja SZTUKA, serwująca popularne i tradycyjne dania kuchni polskiej. Szefem kuchni został Piotr Pshenychnyy, który do tej pory wraz z Michałem Cienkim i Wiktorem Kowalskim tworzył sukcesy Art restauracji.
Restauracja Sztuka stawia na lokalne, wysokiej jakości produkty, z których powstają dobrze znane i lubiane dania tradycyjnej polskiej kuchni.

Restauracja Sztuka to idealne miejsce na spotkania przyjaciół, znajomych lub celebrowanie rodzinnych uroczystości. To także okazja by odpocząć po trudach zwiedzania miasta i zatrzymać się na niezobowiązujący lunch lub kolację, tak w naszych salach jak i na urokliwym pełnym zieleni patio. Szerokie menu i znakomite wina z naszej piwnicy sprawią, że każdy w restauracji Sztuka znajdzie coś dla siebie nie jeden raz.

Zapraszamy zatem w podróż po polskiej kuchni w jej codziennym i tradycyjnym wydaniu.

Bo sztuka kulinarna

to prawdziwa sztuka w restauracji Sztuka!

Dobra kuchnia kocha dobre wino!

Tradycyjna kuchnia doskonale współgra z wyśmienitym winem. W piwnicy naszej restauracji przy ulicy Kanoniczej w Krakowie zgromadziliśmy wina niemal z całego świata. Wszystkie zostały starannie dobrane przez naszych sommelierów. Możemy poszczycić się tym, że niektóre z nich są dostępne tylko u nas.

Tradycyjne dania, bogato wyposażona piwnica win, a także kompetentna i życzliwa obsługa – wszystko to stanowi o klasie restauracji Sztuka w Krakowie. Jesteśmy pewni, że każda wizyta pozostanie miłym wspomnieniem.

Co poza piwnicą win?

Krakowska restauracja Sztuka to również przytulne i ciepłe wnętrza i urocze zielone patio. Delektowaniu się wspaniałymi smakami oraz znakomitą kuchnią towarzyszą przyjemne dla ucha dźwięki rozbrzmiewającej każdego wieczoru muzyka na żywo. Tuż obok Wawelu, na Starym Mieście, klasyka spotyka nowoczesność. Klimat naszej restauracji jest naprawdę wyjątkowy i doskonale wpisuje się w atmosferę artystycznego Krakowa.

Kontakt:

Chcesz spróbować znakomitej kuchni? Masz ochotę na kieliszek wyśmienitego wina? Serdecznie zapraszamy do jednej z najlepszych restauracjiKrakowie serwującej polską kuchnię w codziennym, tradycyjnym wydaniu! Odwiedź restaurację Sztuka położoną w pięknej i zabytkowej części miasta w okolicach Wawelu, przy klimatycznej ulicy Kanoniczej 15.

Adres:

Restauracja Sztuka

31-002 Kraków
ul. Kanonicza 15

Rynek Sp z o.o. sp. k
z siedzibą 31-017 Kraków, Rynek Główny 44
NIP: 945 20 62 777

Telefon:

+ 48 733 740 690

Jesteśmy na:

Nasze wyróżnienia:

Partnerzy:

© Restauracja Sztuka 2020.  Wykonanie strony: Leo Design Sławomir Wielgos