ul. Kanonicza nr 15

Restauracja Sztuka w Krakowie

Dobrze już Wam znany adres w Krakowie. Ulica Kanonicza 15. Teraz właśnie nadszedł czas, aby stworzyć nowe miejsce. Na parterze budynku mieści się obecnie restauracja SZTUKA (Art restauracja powróci do odnowionych sal na pierwszym piętrze), serwująca popularne i tradycyjne dania kuchni polskiej. Restauracja Sztuka stawia na lokalne, wysokiej jakości produkty, z których powstają dobrze znane i lubiane dania tradycyjnej polskiej kuchni.

Restauracja Sztuka to idealne miejsce na spotkania przyjaciół, znajomych lub celebrowanie rodzinnych uroczystości. To także okazja by odpocząć po trudach zwiedzania miasta i zatrzymać się na niezobowiązujący obiad lub kolację, tak w naszych salach jak i na urokliwym, pełnym zieleni patio. Szeroki wybór menu sprawi, że każdy w restauracji Sztuka znajdzie coś dla siebie nie tylko na jeden raz.

Zapraszamy zatem do skorzystania z polskiej kuchni w jej codziennym i tradycyjnym wydaniu.

Dobra kuchnia i nie tylko!

Tradycyjna kuchnia to także alkohole, wina i lokalne nalewki. W barze i piwnicy naszej restauracji przy ulicy Kanoniczej w Krakowie zgromadziliśmy szeroki wybór alkoholi i win. Wszystkie zostały starannie wybrane by spełniać Wasze oczekiwania.

Ogródki!

Krakowska restauracja Sztuka to nie tylko przytulne i ciepłe wnętrza zlokalizowane na parterze budynku. To także urocze i zielone patio, które latem jest prawdziwą oazą ciszy i spokoju i pozwala odpocząć od zgiełku Krakowa.  Zapraszamy także do naszego ogródka zlokalizowanego bezpośrednio przy ulicy Kanoniczej, w którym spędzisz wyjątkowe chwile delektując się naszymi daniami i podziwiając jedną z najstarszych ulic w Krakowie.

Jednym słowem!

Polskie, tradycyjne dania, bogata oferta alkoholi i win, zacisze ogródka, a także kompetentna i życzliwa obsługa – wszystko to stanowi o klasie restauracji Sztuka w Krakowie. Jesteśmy pewni, że każda wizyta pozostanie miłym wspomnieniem.

Kontakt:

Chcesz spróbować znakomitej kuchni? Masz ochotę na koktajl lub kieliszek wyśmienitego wina? Serdecznie zapraszamy do restauracji w Krakowie serwującej polską kuchnię w codziennym, tradycyjnym wydaniu! Odwiedź restaurację Sztuka położoną w zabytkowej części miasta w okolicach Wawelu, przy klimatycznej ulicy Kanoniczej 15.

Adres:

Restauracja Sztuka

31-002 Kraków
ul. Kanonicza 15

Polish Hospitality Group sp. z  o.o. sp.k.
z siedzibą
31-017 Kraków, Rynek Główny 44
NIP: 945 20 62 777

Spółka otrzymała subwencję od PFR S.A. w ramach tarczy antykryzysowej 2.0.

Telefon:

+ 48 733 740 690

Restauracja czynna:

czwartek - niedziela: 12:00 - 21:00

Jesteśmy na:

© Restauracja Sztuka 2020.